בניית ארגזי רמקולים שופריים

תכנוני ארגזי הרמקולים של ביל פיצמאוריס זוכים לפופולריות רבה בקרב קהל הולך ומתרחב . ייחודם בשימוש באלמנטים זולים יחסית בעוד שעיקר העלות היא בבניית הארגזים  – דבר שיכול להתבצע בידי הבונה ובכך לחסוך עוד.

רוב ככל תכנוני הסאבים של ביל (וכן חלק מארגזי ה'טופים' שלו) מנצלים את עיקרון השופר להפקת עוצמה ואיכות צליל יוצאי דופן שבד"כ עולים על ארגזים מסחריים הרבה יותר יקרים – ואלו גם דורשים הזנה ממגברים 'כבדים' בהתאמה.   

המבחר הגדול של הארגזים מציע פיתרונות לרוב מגזרי השמעת המוזיקה, בין היתר: ארגזים בפורמטים ושילובים שונים למערכות ביתיות/תיאטרון ביתי, בוקסות לנגני באס וקלידים, מוניטורי במה בגדלים שונים, סאבים לרכב, ארגזי PA כלליים, וכן מבחר גדול של טופים וסאבים שופריים ל PA.

ניתן להתרשם מהמבחר, מהנתונים ומהביצועים של מבחר התכנונים באתר של ביל פיצמאוריס. אפשר כמובן לרכוש ממנו רק את התוכניות ולבנות לבד – או לפנות אלי ולקבל הצעה לבנייה.

לאחרונה אושרתי ע"י ביל פיצמאוריס כבונה מורשה לארגזים שלו בישראל ואני מציע את כישוריי, מקצועיותי וניסיוני בתחום למי שחפץ בארגז /ים של BFM אבל מנוע מלבנותם בעצמו.

הבניות שלי מקצועיות ולא מתפשרות. חמרי הבניה נכונים, תהליכי ההכנה וההרכבה מוקפדים מדויקים וכן הגימור. ניתן להתרשם מכמה מהבניות בגלריית התמונות שבאתר זה.

לקראת הצטיידות ברמקולים חדשים, צרו קשר ואשמח ללבן את האפשרויות ולהציע את שירותיי…  

 

שלד ארגז DR290 בבניה..

     

 

 

סגור לתגובות.